על ניקוי ספות, אבק, קרדית ואלרגיות

ציור של מנקה בתים

האבק היא מילה כללית לחלקיקים קטנטנים שפורקו לדרגת גודל זו ע"י תהליכים שונים. האבק שאנו נושמים מתחלק לשתיים,אבק שעולה מפני הקרקע ע"י הרוח ואבק שנוצר ע"י בני האדם בפעולות שונות וע"י תאי עור מתים שנושרים מגופינו.

במהלך היום אנו נושמים חלקיקים רבים של אבק המצוי באוויר אך איננו מסוגלים לראותו רק בתאורה או בזוית מאד מסוימת.האבק האבק שבאוויר נוצר גם ע"י הטבע ונע על גבי הרוח או ע"י בני האדם בדרכים מסוימות.

מאז ומתמיד היה האבק מטרד וגרם לנזקים רבים לבריאותנו.

פגיעת האבק בגוף האדם יכולה להיות באופן ישיר דרך מערכת הנשימה או באופן עקיף בחלקי הגוף. חדירת אבק לגופנו יכולה לגרום לאלרגיות, שיעול, דלקות, אסטמה, בעיות נשימה ובמקרים מסוימים לסרטן הריאות.

לגוף האדם דרכים שונות ופלטרים מגוונים המצויים לאורך מערכת הנשימה ועד לראות שתפקידם לנטרל את חלקיקי האבק שמנסים לחדור לגופינו.משערות האף שהן הפלטר הראשון דרך רירים שמצויים לאורך קנה הנשימה ועד למערכות לחילופי גזים בכניסה לריאות.

מעבר למערכות המצויות בגופינו ישנם דרכים ופעולות מנע שכדי לבצע על מנת למזער את נזקי האבק ברמה היומיומית כמו שאיבה,ניעור וניגוב אבק והבגדים והרהיטים בביתנו.

בביתנו ישנם רהיטים כמו שטיחים, ספות ומערכות ישיבה שלא זוכות ליחס יומיומי וצוברים אבק ולכלוך לאורך זמן מאד ממושך והופכים להיות לונה פארק לחיידקים.

לרהיטים אלו רצוי להזמין אחת לתקופה חברת ניקיון מקצועית לניקוי ספות ושטיחים שתבצע את העבודה ותעניק לרהיטים יחס הולם פעם או פעמיים בשנה.

בעזרת שירות לניקוי ספות ושטיחים תוכלו למזער את כמות האבק והחיידקים בחלל ביתכם ולחיות חיים בריאים ובטוחים יותר.

עובדה: "שאיבה של בסיס של כפעמיים בשבוע וטיפול תקופתי של כפעמיים בשנה תוריד את הסיכון והסיכוי לתגובות אלרגיות ואסטמה ב 34%".

מהפח אל הפחת הכירו את קרדית האבק

הקרדית היא יצור בגודל מקרוסקופי שחי בסביבתנו כאילו שהיה אחד מאיתנו. הקרדית ניזונה מקשקשי העור{התאים המתים ש עורנו}.

הבעיה העיקרית היא לא הביקור של היצור אלא מה שהוא משאיר אחריו-{הפרשות} הגורמות למגוון תגובות אלרגיות כגון שיעול ואסטמה.

הסביבה האולטימטיבית לקיומה של קרדית האבק היא סביבה לחה.חמימה ומאובקת על גבי בגדים, שטיחים, ספות וריפודים.בארץ ישראל ישנם לא מעט אזורים בעלי חום ולחות גבוהה המשמשים אזורי גידול והתרבות לקרדית האבק.

הקרדית מצויה בעיקר במזרון ובכריות עליהם אנו ישנים ונעה ממקום למקום על גבי הרוח ועל הבגדים שאנו לובשים

זמן מחיה של קרדית האבק נע בין שבוע לחודשיים, במהלך חייה תטיל נקבת הקרדית כ 120 ביצים וכך תיצור מחזור חדש של צואת קרדיות.צואת הקרדית כמעט חסרת משקל ונעה על גבי הרוח ישר אל קנה הנשימה שלנו וכך גורמת לשורה של תגובות אלרגיות.

לסיכום: האבק וקרדית האבק שאנו נושמים יכולים לגרום לנזקים רבים לבריאותנו,אולם לגוף האדם מערכת הגנה מתוחכמת שמונעת נזקים מחלקיקי האבק.שאיבה על בסיס יומיומי של הספות והשטיחים בביתנו בנוסף לניקוי ספות מקצועי פעמיים שנה תמזער את הסיכוי לתגובות אלרגיות באחוזים רבים.

פגישת ייעוץ והדגמה חינם בבית הלקוח ללא התחייבות. חייגו עכשיו:

077-7891034

מלאו תיבה זו, ונציג מהחברה יחזור אליכם בהקדם: