ניקוי כורסאות

כורסאות ביתיים

ניקוי שטיחים

כורסאות הן פריט חיוני וחשוב בכל בית מודרני בימינו.

הכורסא הינה פריט ריהוט המיועד לישיבה בנוחות המירבית בזמן צפייה בטלוויזיה בסלון או במנוחה תוך כדי קריאת ספר או סתם ברצון לפינוק ונוחות. ישנן סוגי כורסאות שונים ומגוונים כגון: כורסאות נפתחות עם הדום, מתנדנדות, כורסאות הנקה ואף כאלו המשולבות עם מנגנון עיסוי / שיאצו. ניקוי כורסאות ביתי בד"כ כלל יבוצע ע"י שימוש בשואב אבק.

ניקוי מקצועי למיני כורסאות

היתרון של הכורסא הבודדת הוא שהיא ניידת וניתנת לשילוב בהרבה מקומות בבית ומהווה מוקד ויזואלי בחלל בו היא ממוקמת. לכן היום בניגוד לימים עברו השימוש בכורסאות יצא מגבולות הסלון הביתי אל חדרי העבודה, הקליניקות ואפילו בחצרות ובמרפסות.

בכדי ליהנות מהכורסאות ולא רק בצורה הפונקציונאלית אלא גם ויזואלית יש ואף חובה לבצע ניקוי כורסאות מקצועי אחת לתקופה על מנת לשמר את הכורסא מבחינת תחזוקה ויופי.


סוגים שונים של ריפודים

ישנם סוגי ריפוד שונים לכל כורסא וכורסא ועקב שימוש מרובה בכורסא לא כדאי לקחת סיכון בניקוי הכורסא הביתי כשאיננו בטוחים מהו סוג הריפוד של הכורסא ואיך הוא יגיב לחומרי ניקיון בייתים. לכן כאשר אנו מזמינים ניקוי כורסאות מקצועי, אנו בוודאות יודעים כי הכורסא נמצאת בידיים בטוחות ולא יגרם נזק בלתי הפיך לסוג הריפוד. חברת ניקוי כורסאות מקצועי תדאג לכך שהכורסא תישמר תרוענן ותראה כחדשה תוך חידוש מראהו של בד הריפוד. ונוכל להמשיך וליהנות מישיבה נעימה ואויר נקי יותר.


פגישת ייעוץ והדגמה חינם בבית הלקוח ללא התחייבות. חייגו עכשיו:

077-7891034

מלאו תיבה זו, ונציג מהחברה יחזור אליכם בהקדם: