ניקוי ריפודים

ניקוי ותחזוקה - מדוע זה נחוץ?

ניקוי שטיחים

ספות ומערכות הישיבה בביתנו יושפעו בעיקר מהריפוד העוטף אותן, מצבעו וממרקמו. ישנם ריפודים ארוגים סרוגים, תפורים ואף מצופים. אך בסופו של דבר נאלץ לבצע ניקוי ריפודים לכל סוג ריפוד שהוא.

הריפוד שנבחר אמור לשרת את בני הבית ולא להפך, לכן יש להתחשב בצרכיהם של יושבי הבית . לבית של זוג מבוגר לא יתאים ריפוד כשל משפחה עם ילדים ובעלי חיים. לכל בית ודייריו יתאים ריפוד שונה לפי צרכיו האישיים של הדייר.

כיום אין צורך לקנות ספה חדשה בגלל בלאי בריפוד, ניתן פשוט לבצע ניקוי ריפודים ביתי או מקצועי. או להיעזר בשירותיו של הרפד הקרוב שיחליף את הריפוד הישן בריפוד חדש לפי בחירתכם. פתרון שנשמע נהדר אך לא תמיד זול כמצופה. לעומת ניקוי שכזה אחת לתקופה ובמחיר זול בהרבה.

בבחירת ריפוד יש מגוון רחב של אפשרויות, ישנם ריפודים קלים יותר לניקוי ותחזוקה, חלקם ניתנים להסרה וכביסה ואף בעלי הגנה בפני אש ועשן זאת לעומת ריפודים הצוברים חום, אבק ולחות. ריפודים מחולקים גם לקטגוריות של ריפודים נושמים ונעימים למגע לעומת ריפודים בהם לא תפסיקו להזיע.

ניקוי מקצועי לעומת החלפת הריפוד

מלבד המחיר הגבוה שנאלץ לשלם עבור החלפת הריפוד כולו לעומת ניקויו ביתי או מקצועי, ישנה גם הסיבה שברוב המקרים לא נרצה להחליף את הריפוד הקיים ולהישאר ללא סלון ומקום לשבת למשך כמה ימים טובים. כאן נכנסת האפשרות הנהדרת של שרותי ניקוי ריפודים מקצועי בבית הלקוח.

בשיחת טלפון אחת ניתן להזמין שירות ניקוי ריפודים שיגיע עד אליכם ובתהליך של כשעה וחצי לכל היותר תקבלו חוות דעת, הסברים, הדגמה ואף ניקוי מקצועי שיקנה לריפוד אותו אהבתם לפני היותו מלוכלך, מראה נקי, רענן וחדש ממש כאילו נקנה זה עתה.

בעזרת ניקיון הריפודים באופן מקצועי ניתן לנקות את כל סוגי הריפודים והתוצאה תשתנה מריפוד אחד למשנהו. בדי הריפוד הסינטטיים יתנקו ביתר קלות לעומת חבריהם האורגניים כמו כותנה ופשתן.

ניקוי לסוגי ריפוד שונים

  • סיבי ריפוד - הכותנה הוא סיב נושם, נעים ושכיח מאד עם זאת קשה מאד לתחזוקה ובעל נטייה להתכווצות ודהייה בגוונים הכהים יותר.
  • פשתן - חברה הטוב של הכותנה ידוע בחוזקו ורכותו אך בכל הנוגע לניקוי ריפודים העשויים מפשתן ותחזוקם הדבר נהיה קשה וכמעט בלתי אפשרי.
  • מולם ניצבים הריפודים הסינטטיים כמו ניילון, מיקרופייבר, ניילון ועוד. בדים מאד שכיחים בגלל היותם עמידים, חזקים, בעלי בלאי נמוך וקלים מאוד לבצע בהם ניקוי ריפודים ותחזוקה.
  • ישנם סיבים כמו ויסקוזה או קטיפה שמשתלבים ונותנים לבד ערך מוסף כמו אריגה או מתן טקסטורות.

היום בגלל הדרישה הגבוהה לריפודים מחומרים טבעיים חברות לניקוי ריפודים יוכלו לייעל ולשדרג את הבד הקיים בעזרת מס הליכים:

  • אימפרגנציה - הוא תהליך שמצפה את סיבי הריפוד בציפוי בלתי נראה לעין ומסייע בעמידות בפני חדירת נוזלים וכתמים.
  • אשפרה - הוא תהליך כימי שמחזק את הסיבים ומסייע בעמידות בפני שחיקה וחשיפה לשמש.


פגישת ייעוץ והדגמה חינם בבית הלקוח ללא התחייבות. חייגו עכשיו:

077-7891034

מלאו תיבה זו, ונציג מהחברה יחזור אליכם בהקדם: